KONST / Litografier / Färglitografier 9758026
nr 975 8026
Färglitografier
4 st, Stockholms Historia, 1800-tal, motivet: 30x20
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:48:10
24/8 18:13:27
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv